w

Valve wstawiło to zdjęcie z CSGO, by po chwili je usunąć. Wpadka, zapowiedź, czy jakiś troll?

Valve wstawiło na story profilu CS:GO pewien post. Przypadek czy miało to znaczyć coś więcej?


Deweloperzy Valve są znani ze swoich dziwnych decyzji i raczej średniej komunikacji ze społecznością. Dlatego wszyscy mocno się zdziwili, widząc, że na story CS:GO pojawił się dość enigmatyczny post, który po chwili został usunięty.

Gracze byli jednak szybsi i zrobili zrzuty ekranu, które później trafiły na Reddita i media społecznościowe. Jest to jedna z dziwniejszych akcji Valve i nikt nie wie, o co tutaj chodzi.

Jak wyglądał post i o co może w nim chodzić?

Na poniższym zrzucie ekranu można zauważyć, że relacja na story została dodana po północy. Nie zawierała raczej żadnych sensownych treści, gdyż napisano w niej wyłącznie “Counter-Strike”. Trudno powiedzieć, co deweloperzy Valve mogli mieć na myśli, lecz społeczność żartuje sobie, że zwiastuje to nadchodzące przenosiny na silnik Source 2.

Wszyscy spodziewali się, że po tym zdjęciu pojawią się kolejne i być może będziemy mieli tutaj sensowną zapowiedź operacji, nowych skinów bądź czegoś jeszcze innego – nic z tych rzeczy się jednak nie stało. Zdjęcie usunięto i tyle.

Być może był to zwykły przypadek, a może ktoś najzwyczajniej w świecie chciał przetestować działanie story. Tak czy inaczej, mógł to równie dobrze zrobić na mniej popularnym lub nawet prywatnym profilu. I to właśnie z tego powodu jest to jedna, wielka tajemnica. Czy to jakaś zapowiedź silnika, operacji, nowego CS’a? Spekulacji jest całe mnóstwo i mało która teoria ma jakiś większy sens.