w

Valve znowu wstawiło coś na story na Instagramie, a gracze CSGO tworzą do tego wyszukane teorie

Deweloperzy Valve ponownie postanowili wrzucić na swoje story coś zupełnie bez kontekstu.


Jeszcze wczoraj informowaliśmy o enigmatycznym story, który można było zobaczyć na oficjalnym Twitterze Counter-Strike’a: Global Offensive. Nie było wiadomo, o co z tym chodzi, gdyż najzwyczajniej w świecie brakowało tam jakiegokolwiek kontekstu. Ot, zwykłe story z napisałem “Counter-Strike”.

Niedługo potem jednak deweloperzy znów to zrobili, tym razem publikując na story coś innego, lecz nadal bez większego sensu.

Co tym razem przedstawia story i jakie teorie tworzą wokół niego gracze CS:GO?

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu – story przedstawia kurczaka na tle bombsite’u A na Inferno. Niewiele można z niego odczytać, gdyż wszystko wygląda zupełnie naturalnie. Mimo to gracze zastanawiają się, dlaczego Valve zdecydowało się to opublikować.

Praktycznie nie ma wątpliwości, że powyższe story jest zwykłym trollem ze strony deweloperów Valve. Wydaje się, że większość graczy jest tego świadoma, jednak spora część z nich dla żartów i tak tworzy teorie wokół relacji na profilu CS:GO. Jedną z nich można zobaczyć poniżej:

Valve raczej rzadko wchodzi w interakcję ze swoją społecznością, a jeśli już stara się to robić to w bardzo enigmatyczny sposób. Relacje prawdopodobnie nie mają żadnego znaczenia. Sprawiły jednak, że temat CS-a stał się nieco gorętszy, a gracze pobudzili swoją kreatywność do poszukiwania teorii.