w

W CSGO będzie mniej Rosjan, wszystko przez mobilizację. Spodziewane spadki ogólnej liczby graczy

Od kilkudziesięciu godzin w sieci pojawiają się wykresy z popularności CS:GO, na które nakładana jest informacja o mobilizacji Rosji.


Jeżeli obserwujecie CS:GO, to pewnie widzieliście wykres, na którym pojawiła się informacja o mobilizacji. Według niego popularność produkcji Valve znacznie spadła. Miałoby to być powiązane z mobilizacją wśród Rosjan.

Oczywiście jest w tym ziarno prawdy – ilość Rosjan grających w CS:GO na pewno spadnie, ale nie da się obecnie przewidzieć, o ile. Grafika, która lata w sieci, wygląda następująco:

A jak jest naprawdę?

Mobilizacja i ogromny spadek – brzmi to zbyt dobrze, by było prawdziwe. Wykres CS-a zawsze tak wygląda przez wzgląd na aktualizowanie danych. Wystarczy przełączyć widok na miesiąc, by zobaczyć, że nie ma tu żadnego dziwnego spadku.

Trochę szkoda, bo jednak ludzie liczą na kompletne wycięcie Rosjan, ale trzeba się liczyć z tym, że nie znikną oni całkowicie z CS-a. Wykres 7-dniowy też nie pokazuje niczego niesamowitego.

Rosjan będzie mniej, bo przecież wielu młodych mężczyzn musi teraz całkowicie porzucić granie na komputerze, ale nie jest to taka liczba, by już była widoczna na wykresach.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike