w ,

Wiadomo, z kim Pasha zawalczy na High League. Teraz polski CSGO ma przynajmniej komu kibicować

High League oficjalnie ogłosiło już walkę wieczoru, w której zawalczy między innymi Pasha. Teraz wiadomo, kto będzie przeciwnikiem legendy CS:GO.


Najgorętszym wydarzeniem polskiego CS:GO wcale nie będzie walka jednej z polskich formacji na turnieju, a wystąpienie Pashy na gali High League. Ludzie nieco się śmieją, że teraz przynajmniej jest komu i po co kibicować.

Faktycznie coś w tym jest, zdecydowanie będzie to najgłośniejsze wydarzenie ostatnich miesięcy. Można się jednak było tego spodziewać, Pasha wielokrotnie komunikował, że jest chętny do walki i tylko czeka na odpowiedniego przeciwnika.

Pasha vs Owca z WK

Przeciwnikiem Pashy będzie Owca z WK. Przypomnijmy, że do samej gali pozostało jeszcze mnóstwo czasu. High League 2 planowane jest bowiem dopiero na 5 lutego 2022. Federacja uruchomiła już sprzedaż biletów, których ceny zaczynają się od 70zł.

Jak piszą organizatorzy:

Legenda światowego e-sportu, Jarosław pasha Jarząbkowski, zmierzy się z ikoną polskiego YouTube’a, Michałem „Owcą WK” Owczarzakiem!

Pasha skomentował to ogłoszenie na swoim Instagramie:

Video

Może to być niezwykle ciekawa walka, chociażby z tego względu, że Pashę będą dopingować ludzie nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Pytanie tylko, jak to się przełoży na oglądalność.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike