w

Znany caster CSGO deklaruje, że postawi pieniądze na Pashę w walce MMA z dość nietypowego powodu

Postać pashy może być motywacją dla każdego. Z przeciętnego człowieka stał się wzorem dla wszystkich.


PashaBiceps w przeszłości był zwykłym robotnikiem budowlanym z ogromną pasją do Counter-Strike’a. Z czasem udało mu się wspinać po szczeblach profesjonalnego grania i wejść na sam szczyt, stając się jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Jego postać może być motywacją dla każdego człowieka, który z przeciętnej osoby pragnie zostać kimś więcej. Jarząbkowski nie tylko stał się sławnym zawodnikiem, ale również zjednał sobie serca wielu Polaków swoją osobowością.

Thorin z chęcią obstawi swoje pieniądze na walkę Pashy

Thorin jest komentatorem CS:GO światowej sławy, który działa na scenie już ponad 20 lat. W związku z tym doskonale kojarzy takich zawodników, jak chociażby Pasha. Co więcej, obserwuje on polskiego zawodnika i wie, że ten niebawem zawalczy na High League. W jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych poinformował, że chętnie obstawi swoje pieniądze na walkę Jarząbkowskiego:

Czy można betować na walkę Pashy? Nie znam jego przeciwnika, ale postawię pieniądze na gościa, który z polskiego budowlańca ze słabą angielszczyzną, stał się jednym z najlepszych i najpopularniejszych graczy Counter-Strike’a na świecie, wciąż trenując. 

Na ten wpis odpowiedział mu sam Pasha, który podziękował za wsparcie oraz pozostawił swój reflink:

Progracz CS:GO posiada naprawdę wielu fanów, którzy będą mu kibicować, natomiast spora część z nich pochodzi zza granicy. Zaproszenie takiego zawodnika z pewnością było korzystne dla High League, które w ten sposób może zyskać widzów spoza Polski.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike