w

Zupełnie nowe rankedy w Counter Strike 2. Nowe rangi i więcej

Wygląda na to, że Valve kombinuje coś z systemem rozgrywek rankingowych.


Ostatnio w temacie CS:GO robi się coraz goręcej. Głównie ze względu na przecieki i teorie odnośnie CS2. Premiera tej produkcji miałaby się pojawić już bardzo niedługo, a leakerzy podają kolejne bardzo ciekawe informacje.

To dlatego w ostatnich dniach zrobiło się głośno na temat nadchodzącego, nowego systemu rankingowego, jaki miałby zostać wprowadzony do gry.

Nowy system rankingowy w CS2

Nowy system to nowe rangi. W plikach mają się znajdować dwa lub trzy ukryte szczeble, po których gracze będą się wspinać. Wygląda to tak, jakby nowy system miał za zadanie oceniać konkretny występ gracza, a nie tylko to, czy wygrał lub przegrał.

W temacie rankedów robi się bardzo ciekawie. Składając wszystko w jedną całość, dostajemy informację o tym, że Valve najwyraźniej chce przebudować cały system oceny gracza w taki sposób, by był bardziej zrozumiały, sprawiedliwy i transparentny.

Tyle że mówimy tutaj o Valve. Jedno to to, co deweloperzy chcą osiągnąć, a drugie to to, co finalnie z tego wychodzi. Warto jednak poczekać i zobaczyć.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike