w

CDPR po kilku latach przywrócił efektowny sposób likwidacji przeciwników w Cyberpunku 2077

Aktualizacja 1.5 jeszcze przez długi czas będzie „odkrywana”. CDPR dodało wiele większych i mniejszych rzeczy, które dopiero teraz społeczność ma okazję testować.


Mało kto pamięta, jak wyglądało demo Cyberpunka 2077 jeszcze z 2018 roku. Pojawiało się tam mnóstwo funkcji, które finalnie nie znalazły się w grze. Do takich rzeczy należy między innymi likwidowanie przeciwników z wysokości.

Chodzi tutaj o wyjątkowo widowiskowy sposób, w którym nasza postać skacze na przeciwnika. Oczywiście trzeba mieć do tego specjalne perki, ale mało kto w ogóle o tym wie.

Jak to zrobić?

O sprawie przypomniał jeden z użytkowników Reddita, który pisze, że przywrócono ten sposób likwidacji wraz z aktualizacją 1.5. Warto o tym wiedzieć, bo faktycznie jest to niesamowicie satysfakcjonujące.

W momencie, gdy mamy specjalny perk i oczywiście ostrza, wystarczy zeskoczyć na przeciwnika, a animacja wykona się sama, w sposób automatyczny.

Aktualizacja 1.5 zmieniła także animacje samych ostrzy, ich wygląd. Jeżeli nie mieliście nimi okazję grać, to teraz jest to o wiele przyjemniejsze. Wygląd zmienił się co prawda w 1.31, ale teraz broń jest o wiele mniej zbugowana.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077