w

CDPR przeprasza za Cyberpunka 2077 na konsole. Zapowiada ogromne aktualizacje i zwroty

CDPR przyznaje, że nie do końca poprawnie informowało o tym, w jakim stanie jest konsolowa wersja Cyberpunka 2077.


Wszystkie błędy, jakie posiada Cyberpunk 2077, w miarę da się przeżyć, przynajmniej w wersji pecetowej. Najbardziej irytujące jest crashowanie gry co kilka bądź kilkanaście minut, ale i to ma zostać niedługo poprawione.

CDPR zapowiada, że zajmie się konsolami, przeprasza też za sposób swojej komunikacji. Wydaje się, że teraz nastąpi lekka cisza, a programiści będą mieli pełne ręce roboty. Już teraz zapowiedziano nowe aktualizacje.

CDPR przeprasza za wersję konsolową

Na oficjalnym profilu Cyberpunka 2077 udostępniono pełne przeprosiny i wyjaśnienia tego, co teraz nastąpi. Najważniejszymi są zwroty tak samo wersji pudełkowej, jak i cyfrowej oraz planowane patche.

Drodzy gracze,

W pierwszej kolejności chcemy przeprosić Was za to, że przed premierą nie zaprezentowaliśmy rozgrywki z Cyberpunka 2077 na konsolach poprzedniej generacji, co utrudniło Wam podjęcie świadomej decyzji dotyczącej zakupu. Wiemy, że powinniśmy poświęcić więcej czasu i uwagi na dopracowanie naszej gry na PlayStation 4 i Xbox One.

Nie ustajemy w pracy nad naprawą błędów oraz polepszeniu doświadczenia płynącego z gry. Pierwsza seria aktualizacji została właśnie opublikowana, a kolejna pojawi się w przeciągu 7 dni. W najbliższej przyszłości możecie oczekiwać kolejnych, ponieważ będziemy aktualizować grę na bieżąco. Po Świętach wypuścimy dwie duże aktualizacje, w tym Patch 1, który pojawi się w styczniu. Po nim, w lutym przyszłego roku, pojawi się Patch 2. Powinny one naprawić większość istotnych błędów, które gracze napotykają podczas rozgrywki na konsolach poprzedniej generacji. Będziemy Was informować o zawartości obu aktualizacji przed ich wypuszczeniem. To nie sprawi, że gra na PS4 czy Xbox One będzie działać jak na PC i konsolach nowej generacji, ale przybliży Was do tego doświadczenia.

Będziemy wdzięczni, jeśli dacie nam szansę na naprawę sytuacji, ale jeśli nie jesteście zadowoleni z tego, jak działa gra na Waszej konsoli, możecie wystąpić o zwrot kosztów za zakup. W przypadku kopii cyfrowych, możecie skorzystać z reklamacji na PSN lub Xbox. W przypadku wydań pudełkowych, w pierwszej kolejności zwróćcie się do sklepu, w którym kupiliście grę. Jeśli zwrot kosztów nie będzie możliwy, możecie skontaktować się z nami — na wiadomości czekamy pod adresem [email protected] Postaramy się Wam pomóc. Możecie do nas napisać przez tydzień, od dziś do 21 grudnia 2020 r.

Z poważaniem

Marcin Iwiński, Adam Kiciński, Adam Badowski, Michał Nowakowski, Piotr Nielubowicz, Piotr Karwowski

P.S. Gracze na PC będą również otrzymywać regularne aktualizacje i poprawki.

Skąd wzięło się to zamieszanie? Głównie z niepoprawnej komunikacji, ale także i przedwczesnych zachwytów nad Cyberpunkiem 2077 przez media. Gra była oceniana z wersji pecetowej i to na niej opierała się większość recenzji nagrywanych jeszcze przed premierowym patchem.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077