w

Cyberpunk 2077 po raz kolejny opóźniony. Kiedy ostateczna premiera gry?

CD PROJEKT RED

Przełożono datę premiery Cyberpunk 2077.


Nie od dziś wiadomo, że Cyberpunk 2077 już od jakiegoś czasu miał zostać wydany, a fani już od dawna powinni cieszyć się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Niestety społeczność czekająca na najnowszy tytuł od studia CD Projekt nie ma łatwo.

Pierwotnie, gra miała zostać wydana 16 kwietnia, co oznacza, że powinna już przeżywać swoje najlepsze czasy świetności. Jak się później okazało, deweloperzy zmuszeni byli do przesuwania daty produkcji aż dwa razy. Jak widać, do trzech razy sztuka, bo wygląda na to, że twórcy po raz kolejny w tym roku muszą przełożyć datę premiery.

Cyberpunk 2077 w grudniu

Na oficjalnym profilu Cyberpunka pojawiło się oświadczenie CDPR, iż data premiery została przełożona. Oznacza to, że gra nie pojawi się 19 listopada, lecz 21 dni później – 10 grudnia. Nie jest to jednak pierwsze opóźnienie. Ustalona wcześniej data również była przesunięta.

Wszyscy doskonale wiedzą, że tego typu praktyki nie budzą sympatii graczy. Wielu fanów odlicza każdy dzień, a przed premierą nawet godziny i minuty, aby zagrać w dany tytuł. Szczególnie że do zaplanowanego wcześniej 19 listopada pozostał nam mniej niż miesiąc. Z tego względu na oficjalnym profilu pojawiła się masa komentarzy krytykujących deweloperów.

Przestańcie podawać datę premiery, skoro i tak zostanie przesunięta.

Super wiadomość. Wątpię, aby mój pracodawca zgodził się JESZCZE RAZ przesunąć mój urlop. Dajecie czadu chłopaki.

Możemy zobaczyć również te pozytywne, które wspierają CD Projekt, w których użytkownicy rozumieją, że wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. W końcu lepiej wydać grę zadowalającą w stu procentach niż doszukiwać się później jak największej ilości błędów i niedopracowań. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie to już ostatnie żółte oświadczenie, jakie zobaczymy.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077