w

Cyberpunk Edgerunners na Netflix. Nowy zwiastun, gameplay z Cyberpunk 2077 i więcej

Dzisiejsza prezentacja pokazała nam masę informacji o Cyberpunku 2077.


Podczas prezentacji pokazano między innymi serial animowany, który powstanie w 2022 roku. Będzie to 10-odcinkowa opowieść o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości omamionym technologią i modyfikowaniem ciała. Żeby przeżyć, postanawia zaryzykować wszystko i zostać jednym z edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników zwanych też cyberpunkami.

Anime nie jest jednak jedyną informacją. Zgodnie z zapowiedziami pokazano nowy gameplay. Pokaz z rozgrywki uświadamia nam, jak bardzo świat Cyberpunka jest rozbudowany i ile rzeczy będzie trzeba opanować.

Poznaliśmy nowe informacje o fabule. Wiemy, że postacie będą sercem całej opowieści i to, jak wchodzą w interakcję ze światem ma być daniem głównym.

„To, jakie podejmują decyzję, jak to na nie wpływa, jak ich historia rzutuje na decyzje i cały świat. To jedna z rzeczy, które są dla nas najważniejsze.”

Tutaj wszystko ma być interaktywne, każda decyzja podjęta przez gracza będzie finalnie prowadzić do jakiejś reakcji. Większej ilości informacji można tak naprawdę wyszukiwać już na Youtube. Wiele osób miało już okazję zagrać wcześniej i teraz powinny publikować zgromadzone materiały.

Kolejny pokaz odbędzie się za kilka tygodni. Wszystko, by podtrzymywać zainteresowanie aż do przełożonej premiery.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077