w

Fabuła w Cyberpunk 2077 będzie nieco krótsza niż w Wiedźminie 3 przez krytykę graczy

CD Projekt

Skargi graczy na długą fabułę w Wiedźminie 3 skracają historię Cyberpunka 2077.


Wielu graczy, którzy zdecydowali się na ogranie Wiedźmina 3, nie doszło do końca. Skargi od użytkowników i statystyki deweloperów wydają się to potwierdzać, dlatego CD Projekt decyduje się na skrócenie fabuły nadchodzącego hitu.

Cyberpunk 2077 z krótszą fabułą

Na końcu transmisji na żywo, gdzie pracownicy odpowiadali na kwestie graczy, padło zapytanie o długość historii w Night City. Sprawę skomentował Patrick K. Millis, który wyjaśnił, że będzie on krótszy niż w Wiedźminie 3, ponieważ wielu ludzi zwyczajnie jej nie kończy i skarżą się, że zajmuje zbyt dużo czasu.

Otrzymaliśmy wiele skarg na to, że główna historia Wiedźmina 3 jest po prostu zbyt długa. Patrząc na statystyki, widać ogromną liczbę użytkowników, którzy grali naprawdę długo, a nigdy nie dotarli do końca.

Video

Chcemy, abyście zapoznali się z całą historię, więc skracamy główną część…

W zależności od stylu gry, w świecie Geralta z Rivii możemy bawić się dobrze przez około 30-50 godzin bez wątków pobocznych. Jeżeli natomiast zechcemy poznać wszystkie tajemnice, zajmie nam to nawet 150 godzin. Projektant podkreśla, że fabuła zostanie nieco skrócona, co może oznaczać, iż przejście tytułu zajmie kilka godzin mniej, ale na ten moment są to tylko i wyłącznie domysły i nie znamy dokładnych statystyk.

Prawdopodobnie deweloperzy skupią się na wątkach pobocznych, które zapewnią społeczności kolejne kilkadziesiąt godzin w grze, a ci, którzy nie mają na to czasu, ukończą fabułę szybciej.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077