w

Ogromna wpadka przy Cyberpunku 2077. Gracze dostali swoje kopie zbyt wcześnie

W internecie pojawił się przeciek pierwszych kilkudziesięciu minut Cyberpunka 2077.


Sieć została zalana nowym przeciekiem z Cyberpunka 2077. Według wstępnych informacji, ktoś najwyraźniej się pomylił i przypadkowo dostarczył graczom ich kopie gry zbyt wcześnie. W efekcie w internecie znalazł się całkiem duży fragment rozgrywki. Co chwilę wypływają kolejne materiały, które są niemal natychmiast usuwane.

Namierzenie wszystkich nie jest jednak proste, choć CDPR robi co może, by opanować sytuację.

Ogromna wpadka, która może bardziej popsuć, niż pomóc

Wszyscy czekają na dodatkowe materiały z Cyberpunka 2077. Problem w tym, że gameplay, który został nagrany przez jednego z graczy jest wersją sprzed wielu miesięcy, nieposiadającą wymaganych aktualizacji. Oznacza to tyle, że bardziej może on popsuć wstępne wrażenia, niżeli podpowiedzieć graczom, czy warto od razu kupować grę.

Wszystkie materiały są usuwane przez deweloperów tak samo z Youtube, jak i z serwisów pokroju Vimeo. Nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za wpadkę i jakie poniesie konsekwencje.

Sprawa wygląda na rozwojową. Póki co wiele informacji się wzajemnie wyklucza, natomiast faktycznie na Reddicie ludzie piszą, że mają już swoje kopie w domach.

We’re almost there boys. I actually had the game in my hands. from cyberpunkgame

To coś, co raczej nie powinno mieć miejsca. Jest po prostu zbyt wcześnie. Przypomnijmy, że premiera została zaplanowana na 10 grudnia.