w

Panam z Cyberpunka 2077 jest Polką? Zaskakująca podpowiedź, którą gracze przegapili

Panam Polką? Taka dyskusja pojawiła się w społeczności powiązanej z Cyberpunkiem 2077. Świadczyć o tym miałyby słowa, jakie postać pisze w jednej ze swojej wiadomości.


Do samej informacji o Panam należy podchodzić ze sporym dystansem. W końcu CDPR uwielbia robić różnego rodzaju easter eggi, które są potem źle rozumiane, lub interpretowane. Fakt faktem, że w społeczności związanej z Cyberpunkiem 2077 zaczęło się mówić o tym, że Panam może być Polką.

Jest to niesamowicie interesująca koncepcja, która nieco może się kłócić z ogólnym myśleniem o Panam. W końcu jej wygląd raczej nie sugeruje, że jest słowianką.

Panam i jej polskość

Wszystko wzięło się od jednego z wpisów na Reddicie, który zasugerował, że Panam może mieć więcej wspólnego z Polską, niż się wydaje. Postać w jednym z dialogów zaprasza do restauracji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że chodzi o zjedzenie klasycznych pierogów.

Nie jest to nic niesamowitego, bo przecież w Night City zwyczajnie są knajpy z podawanymi pierogami. To jednak wystarczyło, by społeczność zaczęła na ten temat debatować.

Co więcej, Panam pisze, że jeżeli Judy nie lubi pierogów, to urwie z nią kontakt. Śmiechem, żartem, ale to pokazuje przywiązanie do tej potrawy.

Teraz pytanie, czy jest to puszczenie oczka w stronę polskich graczy, czy faktycznie Panam ma jakieś polskie korzenie?

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077