w

„To dość oczywiste”, mówi CDPR. Cyberpunk 2077 szykuje się na powrót po kilku miesiącach nieobecności

CDPR przekazało nowe informacje odnośnie dodatkowej zawartości, jaka planowana jest do wydania razem z nadchodzącym dodatkiem Widmo Wolności.


CDPR było świadome tego, jak wygląda obecnie sytuacja związana z opiniami o Cyberpunku 2077. Dlatego coś, co zostałoby normalnie wydane zapewne wcześniej, czekało w sumie przez 3 lata od momentu premiery.

Jak czytamy, chodziło tutaj między innymi o to, że:

„Na pozytywnym sentymencie dużo łatwiej budować kolejne pozytywne przekazy”

Trudno się z tym nie zgodzić. Cokolwiek CDPR by nie wypuścił ten rok, dwa lata temu, to i tak zapewne spotkałoby się to z miernym przyjęciem.

Co planuje Cyberpunk 2077?

A tak dowiadujemy się, że Cyberpunk 2077 dostanie trzy rzeczy. Pierwszą z nich będzie dodatek „Widmo Wolności”. Drugą z kolei duża aktualizacja do samej gry, trzecią i to jest ta niezapowiedziana wcześniej nowość – wydanie Game of The Year.

Dlaczego w ogóle jest to ciekawe? W teorii nikogo to specjalnie nie interesuje, może poza ludźmi zajmującymi się spekulacjami giełdowymi. Dla wszystkich innych jest to jasny komunikat, że Cyberpunk 2077 powraca do sklepu Sony po dobrych 6 miesiącach od wycofania go.

„To naturalna kolej rzeczy – tak samo było z ‚Wiedźminem’, który po obu dodatkach został w końcu wydany jako ‚Game of the Year Edition’ i w ten sposób funkcjonuje od tamtego czasu na rynku. W tym przypadku można się spodziewać tego samego. To dość oczywiste” – mówił Adam Kiciński.

Czyli wyjdzie wersja Game of The Year. Trochę to zabawne z perspektywy czasu, ale cóż. Ogólnie ma ona być dostępna w „pełnej cenie”.

„Docelowa wersja „Game of the Year” „CP2077” będzie właśnie po update i łącznie z nowym dodatkiem. Ta wersja udostępniona zostanie po „pełnej” cenie. Czego innego tu się spodziewać.”

Czyli przeciętny gracz powinien wiedzieć tyle, że robi się coraz lepiej, ale jednocześnie zbliża się koniec tego okresu z pełnym wsparciem, wprowadzaniem nowych aktualizacji etc. Cyberpunk dochodzi do swojego finalnego kształtu, czego zwieńczeniem będzie wersja GOTY.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077