w

Gracze obudzeni decyzją EA. Demo FIFA 21 zostało anulowane. Deweloperzy wyjaśniają dlaczego

EA wydało szokującą decyzję w kwestii demo FIFY 2021. Deweloperzy postanowili ją anulować.


Szokująca decyzja o niewydaniu wczesnej wersji demonstracyjnej nadchodzącej FIFY wynika po części z pośpiechu EA w przygotowaniu głównej gry. Deweloperzy ujawnili, że zespół skupi się na końcowych etapach rozwoju piłkarskiej produkcji i z racji i tak już sporego opóźnienia odpuści sobie demo.

Demo się nie pojawi, jednak programiści mają dostarczyć najlepsze wrażenia z pełnej wersji gry

W oświadczeniu ze wczoraj deweloperzy napisali:

Nie wydajemy wersji demonstracyjnej gry FIFA 21. Zamiast tego zdecydowaliśmy się skoncentrować czas naszego zespołu programistów na dostarczaniu najlepszych wrażeń z pełnej wersji gry na konsole obecnej i nowej generacji. 

Mimo to, fani FIFY będą mogli zdobyć produkcję całe 10 dni przed jej premierą z racji EA Play.

Sama decyzja o anulowaniu wersji demo jest dość zaskakująca, jednak była do przewidzenia. Premiera FIFY 2021 była już wielokrotnie opóźniana. Pierwotnie mówiło się, iż ta będzie miała miejsce jeszcze we wrześniu na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Niestety, tytuł został wstrzymany z powodu problemów rozwojowych, spowodowanych bieżącą sytuacją na świecie.

Decyzja EA o nieudostępnieniu wersji demonstracyjnej FIFY 2021, to pierwszy raz we współczesnej historii franczyzy, kiedy tytuł zostanie wydany bez wersji testowej.

DołączObserwuj
Więcej z FIFA