w

Kiedy świąteczny event w FIFIE 21? FUTMAS nadchodzi wielkimi krokami, wszystko co trzeba wiedzieć

Święta już niebawem pojawią się w FIFIE 21. Znamy szczegóły FUTMAS.


Deweloperzy Electronic Arts dbają o swoją społeczność pod względem wydarzeń w grze. Z okazji świąt społeczność często otrzymuje okazje na zdobycie nowych zestawów kart, kosmetyków czy innej zawartości.

Już niebawem będziemy mogli być świadkami “FUTMASu”, czyli świątecznego eventu w FIFIE. Przypomnijmy, że w najnowszej wersji tego tytułu mieliśmy już aktualizację z okazji Halloween oraz Black Friday.

Co wiemy o FUTMASIE w FIFIE 21?

Przede wszystkim aktualizacja, która doda do tytułu FUTMAS, będzie miała miejsce prawdopodobnie 4 grudnia i potrwa aż do sylwestra, jednak nie są to oficjalne informacje. W poprzednich wersjach FIFY mieliśmy do czynienia z kalendarzem adwentowym, z którego gracze codziennie mogli odbierać nowe nagrody.

Na podstawie danych z poprzednich lat o FUTMASie w piłkarskiej produkcji Electronic Arts możemy wywnioskować, że pierwszą nagrodą, jaką otrzymamy z kalendarza adwentowego, będzie karta zawodnika z drużyny, która w zeszłym sezonie zajęła 12. pozycję. Kolejną kartą będzie jeden z belgijskich graczy, gdyż jest to drużyna numer 1 w krajowych rankingach FIFY.

Rozdawane były również karty graczy na podstawie numerów koszulek. Oznacza to, że jeśli wydarzenie rozpoczęło się 14 dni przed Bożym Narodzeniem, to otrzymamy takich zawodników jak Jordan Henderson, Fiyako Tomori czy Alassane Plea.

Gracze otrzymają także nowy projekt karty.

Zgodnie z tradycją, której EA raczej nie postanowi złamać, karty będą wydawane przez 24h. Jeśli nie zdążymy jej odebrać, to znikną na dobre.

Dodatkowo w ramach eventu gracze będą mieli do wykonania różne zadania i cele. Zwykle będą one nagradzać kartami, odznakami i inną zawartością. Te powinny być odświeżane co jakiś czas, więc warto śpieszyć się z ich wykonaniem.

Możemy spodziewać się również lootboxów, lecz nie możemy spodziewać się niczego wyjątkowego. Będą to takie paczki, jakie zwykliśmy otwierać na co dzień.