w

FaZe Jarvis zbanowany za aimbota w Fortnite. Miał prawie 2mln subów na Youtube

Fanpage Grupa

Jeden z najgłośniejszych banów ostatnich miesięcy.


Youtuberzy cały czas gonią za najnowszymi trendami, nagrywają coraz bardziej zwariowane filmy, czasem przekraczając granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone.

FaZe Jarvis by urozmaicić swój kanał postanowił nagrać film z aimbotem w Fortnite. Wyszło dokładnie tak, jak wszyscy mogli się spodziewać.

Permanentny ban w Fortnite

Jakiś czas po nagraniu odcinka i opublikowaniu go na Youtube, wszystkie konta należące do Jarvisa zostały zbanowane. Dlaczego “konta”? Youtuber stworzył nowe konto i grał na zupełnie innym komputerze tylko po to, by nie zostać zawieszonym.

Jak można się było spodziewać, film trafił do Epic Games, które nie cacka się w takich sytuacjach. Youtuber & Streamer został permanentnie zablokowany.

Tłumaczenia i płacz

Jarvis nagrał na Youtube film, w którym próbuje się tłumaczyć i prosi o jeszcze jedną szansę. Natomiast aimbot to aimbot, nie ma tu rozróżnienia, że było to tylko do filmu.

Tłumaczenie choć ma logikę, to nadal jest to ban za używanie oprogramowania niedozwolonego regulaminem gry. Youtuberzy nie są specjalnie traktowani w tej sytuacji.

Gracze, jak i cała społeczność wskazuje, że niestety – Jarvis wiedział co robi i musiał się spodziewać konsekwencji. Nawet na filmie z używaniem aimbota śmieje się, że na pewno zostanie zbanowany. Na filmie przekonuje jednak, że nie był świadomy konsekwencji.

Na ten moment Youtuber pozostaje zbanowany. Nie wiadomo, jak potoczy się jego historia i czy kanał przetrwa.