w

Jak zdobyć darmowego skina, kilof, malowanie i plecak. Program “Poleć znajomego” w Fortnite

Fanpage Grupa

Rusza kolejna wersja “Poleć znajomego”. Dzięki niemu można zdobyć przedmioty kosmetyczne, w tym także darmowy skin.


To dokładnie to, o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Epic uruchomiło program “Poleć znajomego 2022”, w którym można zdobyć kilka przedmiotów kosmetycznych, a w tym darmowego skina.

Program Poleć znajomego powraca! Zarejestrujcie się wraz z uprawnionymi znajomymi pomiędzy godz. 11:00 19 lipca, a godz. 5:59 11 stycznia.Możecie zdobyć fantastyczne nagrody w grze, wykonując wspólnie zadania do godz. 5:59 20 lutego.

Czas jest do lutego i to nie bez przyczyny. Znowu bowiem jednym z wymogów jest wbicie odpowiedniego poziomu, a to sprawia, że całość jest dość wymagająca.

Co, jak i gdzie?

Jak czytamy na oficjalnej stronie:

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie programu Poleć znajomego polecający mogą zapraszać znajomych (czyli polecanych), by zdobywać punkty w ramach wspólnej gry w Fortnite. Aby zostać poleconym, gracz musi mieć rozegrane mniej niż 2 godziny w tryby Fortnite: Battle Royale lub Zero Budowania (tzn. solo, w parach, w trójkach lub oddziałach) w ciągu ostatnich 30 dni przed zaproszeniem.

Nagrody to:

Żeby odblokować wszystko, konta muszą zbić 60 poziom:

Na przykład za ukończenie ostatniego wyzwania, wymagającego awansowania kont polecającego i polecanego w Fortnite na 60 poziom, uczestnicy mogą odblokować strój Piaskun.

Jest to dość wymagające, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Do akcji dołączycie na oficjalnej stronie – KLIK.