w

Kiedy spodziewać się aktualizacji 16.40 do Fortnite? Bronie, zmiany mapy i wszystko, czego się spodziewać

Fanpage Grupa

Do Fortnite prawie na pewno zmierza nowa aktualizacja, oznaczona jako 16.40.


Epic nadal trzyma się swojego harmonogramu, który zakłada wypuszczanie aktualizacji co dwa tygodnie. Można więc podejrzewać, że kolejny update odbędzie się już jutro. Czy można coś o nim powiedzieć?

Jak najbardziej. W plikach jest wiele przecieków, które mogą dotyczyć tak samo 7 sezonu, jak i kolejnych aktualizacji. Warto przypomnieć, że do końca sezonu został już niecały miesiąc.

Zmiany broni w Fortnite

Aktualizacja 16.40 będzie zapewne kolejną, która skupi się na puli broni, można się więc spodziewać powrotu kilku z nich. W cyklu 16.30 zaktualizowano między innymi sześciostrzałowca.

Broń ma być dostępna u jednego z NPC, konkretnie sprzedawać ją będzie Deadfire. Koszt został ustalony na poziomie 400 sztuk złota.

Oprócz tego zaktualizowano także pliki związane z minigunem. Ta broń także ma szanse na powrót.

Wśród zaktualizowanych broni mamy także te związane ze Star Wars, ale jest naprawdę mała szansa, że zostaną one finalnie wypuszczone.

Zmiany mapy

Jeżeli chodzi o zmiany na mapie, to wszyscy oczywiście będą obserwować małą wyspę na krańcu mapy. Może się z nią wiązać jeszcze sporo rzeczy, jak chociażby powrót wulkanu.

Jeden z ekranów wczytywania wskazywał także na możliwe nowe budynki w Piszczącej Puszczy. Na pewno warto zwrócić uwagę na to miejsce.

Ekrany wczytywania czasem są skarbnicą wiedzy. To dzięki nim wiadomo, że do Fortnite prawdopodobnie powróci Gotham City.

Przedmioty kosmetyczne

O przedmiotach kosmetycznych też można powiedzieć kilka rzeczy. Między innymi to, że Epic prawie na pewno pracuje nad żeńską wersją Oro.

Epic wprowadziło też nowy styl Tsuki, był on jednak niedokończony. Nie miał żadnych tekstur, w efekcie czego został usunięty wraz z jedną z łatek. Teraz może powrócić już w swojej finalnej wersji.

O wielu rzeczach oczywiście nie wiemy, ale warto przypomnieć, że za chwilę rozpoczynają się mini-eventy w postaci chociażby wydarzenia społecznościowego z NBA. Poznamy także dodatkowe szczegóły Dzikich Tygodni.