w

Najbardziej spocone zbieraki w 2021 roku, jakich można używać w Fortnite

Fanpage Grupa

Nie tylko skórki mogą być “spocone”. Najlepszym przykładem są tutaj te zbieraki.


“Spoceńcy” to popularne określenie na osoby, które każdy swój mecz przeżywają tak, jakby grały finały mistrzostw świata. Tacy gracze często wybierają określone przedmioty kosmetyczne, które pozwalają na zorientowanie się, z kim dokładnie mamy do czynienia.

Najczęściej mówi się oczywiście o skinach, ale według społeczności nie tylko one mogą być spocone. Da się też wyróżnić plecaki, czy jak w dzisiejszym artykule zbieraki.

Najbardziej spocone zbieraki w Fortnite

Jak zbieraki robią się spocone? Zazwyczaj chodzi tutaj o PRO, którzy nimi grają.

Zbierak ten używany jest najczęściej za sprawą Stable Ronaldo, profesjonalnego gracza, który swoją popularność zyskał po turnieju FNCS w 2019 roku. Używa go praktycznie z każdym jednym skinem.

Ten zbierak zawdzięcza swoją popularność głównie prostocie, z jaką został wykonany. Jest bardzo minimalistyczny, co pasuje esportowcom.

To jeden z najpopularniejszych kilofów, jakie w ogóle pojawiły się w grze. Praktycznie w każdym lobby znajdzie się ktoś, kto go posiada. Pojawia się często w sklepie i jest uznawany za jeden z tych, z których korzystają spoceni gracze.

Ponownie, prostota wykonania przemawia za popularnością. Tutaj nie ma nic więcej do dodania.

Vision to zbierak stosowany często zamiast, lub obok Ice Breaker. Podobne zbieraki, które różnią się okiem, wielkością i kształtem. Oba przedstawiają jednak łopatę.

Zbierak ten dobrze wygląda tak naprawdę z każdym jednym skinem ze względu na swój unikalny kolor. Dodatkowo ma naprawdę przyjemny odgłos uderzania.

Tutaj chyba każdy wie, o co chodzi. Masa osób go używa, choć jest naprawdę drogi. Nie da się go kupić osobno, więc w sumie jego cena to 2000 V-Dolców.

Podobnie, jak wiele innych jednoręcznych zbieraków, ten także uchodzi za spocony.

Prosty wygląd sprawia, że pasuje do złotych skórek chyba najlepiej ze wszystkich zbieraków.

Chyba każdy pamięta ten zbierak. Był dostępny w ramach limitowanej akcji z Gamestopem. Wszyscy chcieli go mieć, a zdobyć go udało się nielicznym. Często ludzie płacili za niego chore ceny w momencie, gdy był teoretycznie za darmo (dodawany do zestawu z innymi fizycznymi przedmiotami).

To było dość oczywiste. Można go zdobyć tylko będąc zwycięzcą FNCS. Zbierak nigdy nie jest przyznawany na zawsze. Po stracie tytułu, zmienia swojego właściciela.