w

W Fortnite pojawi się jeszcze przynajmniej kilka portali. Przecieki pokazują, gdzie dokładnie

Fanpage Grupa

Do Fortnite zmierza jeszcze więcej portali.


Epic naprawdę polubiło motyw  z portalami. Jak wskazują leakerzy, w następnych tygodniach w grze pojawi ich się jeszcze więcej. Trudno powiedzieć, jaki ma to cel, natomiast można się domyślać, że ma to związek z nadchodzącymi łowcami pokroju Predatora.

Rey_Fortnite pokazuje na swoim Twitterze lokalizacje nadchodzących portali. W sumie jest ich sześć, natomiast finalnie Epic może dodać jeszcze jakieś, lub z którychś zrezygnować.

Portale w Fortnite

Portale potwierdzają, że temat łowców będzie dalej kontynuowany. Być może będzie to miało jakiś związek z fabułą, ale póki co nie zostało to potwierdzone. Portale w tym momencie kojarzone są z przejściami pomiędzy światami i przedmiotem, jaki Jonesy nosi w swoim plecaku.

Bardzo możliwe, że niektóre portale będą ciekawsze od innych. W sieci istnieje teoria, że finalnie także gracze będą mogli przez nie przechodzić, lub nawet je tworzyć. Przypomnijmy, że do tej pory po podejściu do nich, te po prostu znikały.

Kiedy spodziewać się portalu? Póki co nie wiadomo. Być może wszystko zacznie się od kolejnej aktualizacji, czyli 15.21 – ta prawdopodobnie zostanie wprowadzona gdzieś w przyszłym tygodniu.