w

Wyciekł cały “grzybowy” zestaw w Fortnite i jest jeszcze dziwniejszy, niż się wydawało

Odkryto już pełny wygląd zestawu z grzybem w roli głównej.


Jakiś czas temu rozszyfrowano kilka różnych skórek, które niedługo pojawią się w Fortnite. Wśród nich był skin o nazwie “Madcap”, przedstawiający dużego grzyba.

Skórka ma dwa style, plecak i kilof. Ma w sumie kosztować 1500 V-Dolców i z jakiegoś powodu wzbudza większe emocje, niż pozostałe skiny

Madcap w Fortnite

Epic ostatnio w ogóle zainteresowało się grzybami. Ostatecznie w grze pojawi się nawet skórka stylizowana na coś w rodzaju magicznego grzybka.

Skin jest odbierany przez graczy jako “specjalny”. Nie wiadomo jednak, dlaczego. Chodziła plotka, że będzie on dostępny za darmo w ramach grzybowych wyzwań, ale póki co nic na to nie wskazuje.

Madcap ma również specjalny plecak oraz kilof. Nie wiadomo, czy będzie to sprzedawane w pakiecie, czy osobno, ale ceny są tylko dla skórki i zbieraka – ten ma kosztować 800 V-Dolców.

Czy warto go kupować? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć już sam. Póki co widać, że Madcap mocno podzielił społeczność na tych, którzy wręcz muszą go mieć i tych, którym wydaje się on być wyjątkowo brzydki.