w

Zwiastun Kapitana Ameryki ujawnił zupełnie inną wyspę w Fortnite? O co w tym chodzi?

Gracze zauważyli, że zwiastun najnowszej skórki Kapitana Ameryki zawiera bardzo ciekawy “sekret”.


Epic Games czasem przemyca różne rzeczy w swoich zwiastunach i zapowiedziach. Tym razem społeczność nie tyle dostrzegła nową miejscówkę, co inną wersję mapy.

Czy ta mapa zostanie wprowadzona? Czy to może porzucony projekt, albo jeszcze coś innego?

Tajemnicza mapa na zwiastunie Kapitana Ameryki

Wraz z wydaniem Kapitana Ameryki pojawił się także jego zwiastun. Postać najpierw ląduje, a potem spogląda na całą wyspę. Problem w tym, że to nie jest obecna wyspa, a przynajmniej niektóre elementy się nie zgadzają.

Niektórzy widzą tutaj Atlantydę, inni dostrzegają stare miejscówki. Czy jednak warto rzeczywiście przywiązywać do tego większą wagę? Epic czasem tworzy zupełnie inne wersje wysp na potrzeb zwiastunów, albo nawet samych grafik.

Mieliśmy przykład tego już w przeszłości, gdy na trailer znajdowały się tajemnicze góry, wyspy, a nawet całe lokacje. Te jednak praktycznie nigdy nie sprawdzały się z tym, co mieliśmy wewnątrz gry.

Czy to oznacza, że to specjalnie dostosowana mapa tylko dla jednego zwiastuna? Możliwe, że własnie tak jest. Ewentualnie to jedna z wersji wyspy, która uległa zmianie kilka miesięcy temu. Trailer, jak i wypuszczenie skórki na pewno było ustalane już dłuższy czas temu.