w

Deweloperzy Forza Horizon 5 nie spodziewali się, że gracze będą tak robić? Dziki błąd z zawieszeniem

Społeczność Forza Horizon 5 odnalazła nowy błąd w grze, z którego teraz się śmieje. Deweloperzy nie spodziewali się, że gracze będą tak robić?


Testerzy gier komputerowych podczas wykonywania swojej pracy muszą zwracać uwagę na błędy, które przytrafiają się nie tylko w momencie normalnej rozgrywki, ale również wykonywania przez gracza dziwnych czynności. Jedną z nich może być na przykład szybka zmiana zawieszenia w taki sposób, aby samochód stawał się podskakującym lowriderem. Deweloperzy Forza Horizon 5 tego nie przewidzieli?

Jak wygląda błąd z podskakującymi samochodami?

Poniższy klip idealnie pokazuje o co chodzi z całym problemem. Szybko zmieniając zawieszenie można sprawić, że samochód podskakuje, niczym amerykański lowrider. Co ciekawe, w ten sposób auto zaczyna nieco się przesuwać, a ostatecznie może nawet… wypaść z garażu.

Błąd ten jest zupełnie niegroźny dla rozgrywki, a jego naprawa mogłaby zająć dosłownie chwilę, lecz biorąc pod uwagę fakt, ile radości daje on fanom – możliwe, że deweloperzy go zostawią.

Drugą opcją jest to, że Playground Games doda do gry możliwość zainstalowania zawieszenia, które pozwalałoby na podskakiwanie samochodów – bez wykorzystywania buga i poza garażem. Mogłaby to być naprawdę ciekawa opcja tuningu, szczególnie dla niektórych pojazdów z amerykańskim rodowodem.

DołączObserwuj
Więcej z Forza