w

Rok Tygrysa w Forza Horizon 5. Deweloperzy po raz pierwszy dodają chińskie samochody

To zdecydowanie pierwszy raz w historii serii Forza Horizon, gdy deweloperzy dodają chińskie samochody.


W 2022 roku deweloperzy Playground Games zdecydowali się uczcić rok tygrysa w Forza Horizon 5. W związku z tym, wraz z lutową aktualizacją, po raz pierwszy w historii serii dodane zostaną samochody wyprodukowane w Chinach.

Wiadomo już, jak dokładnie będą prezentować się maszyny. Europejscy gracze prawdopodobnie zobaczą je pierwszy raz w życiu, lecz ci pochodzący z Chin świetnie je znają.

Jak będą wyglądały nowe samochody?

Decyzja o wprowadzeniu chińskich pojazdów do gry wynika w dużej mierze z tego, że tytuł świetnie przyjął się w tym kraju. Poniżej można zapoznać się z autami, które już w lutym będzie można zobaczyć w Forzie:

MG MG3

MG to brytyjski producent samochodów z siedzibą, która obecnie znajduje w Chinach. Jednym z debiutujących samochodów będzie MG MG3, jako pierwszy z czterech darmowych samochodów w nowym patchu.

MG X-Power SVR

MG X-Power SVR z silnikiem V8 robi naprawdę spore wrażenie i może dużo namieszać podczas wyścigów. To bardzo ekscytująca maszyna, która ma szansę na zdobycie sporego uznania wśród globalnej społeczności.

Sunshine S (Wuling Hongguang S)

Ten samochód na pierwszy rzut oka wygląda dość niewinnie i rzeczywiście raczej nie pobije rekordów na torze, jednak ze względu na swoją niezawodność jest nazywany „supersamochodem”. To jeden z najpopularniejszych pojazdów w Chinach.

NIO EP9

NIO EP9 to maszyna napędzana elektrycznym serduszkiem, które posiada 1360 koni mechanicznych. Superszybki samochód swoimi osiągami będzie zachwycał na torze dosłownie każdego, nawet najbardziej wymagającego gracza.

DołączObserwuj
Więcej z Forza