w

Każdy gracz Forza Horizon 5 będzie mógł odebrać 1000 Forzathon. Powodem problemy techniczne

Forza Horizon 5 ma pewne problemy techniczne. Rozwiązanie jest coraz bliżej, a deweloperzy chcą wynagrodzić kłopoty swoim graczom.


Najnowszy tytuł wyścigowy od Playground Games osiągnął naprawdę niemały sukces. Zdobył ogromne zainteresowanie sporej części graczy i powszechnie na temat gry panują głównie pozytywne opinie. Niestety, nie wszystko może być idealne i Forza boryka się z pewnymi problemami technicznymi, które uniemożliwiają swobodną rozgrywkę ze znajomymi lub innymi kierowcami.

Włodarze produkcji zdecydowali się wynagrodzić to swojej społeczności punktami Forzathon.

W jaki sposób można odebrać punkty Forzathon?

Na chwile obecną wiadomo, że problemy techniczne zostały skrupulatnie sprawdzone przez deweloperów i ci mają już rozwiązanie, które niebawem powinno trafić do gry. Póki co programiści postanowili, że wynagrodzą swoich graczy za wytrwałość i każdemu wręczą 1000 punktów Forzathon. Jak je odebrać?

Wiadomo, że punkty same zostaną przydzielone do konta już po uruchomieniu gry, lecz dopiero po kolejnej aktualizacji, która eliminuje wcześniej wspomniane problemy. Co ciekawe w oświadczeniu z 2 grudnia, Playground Games, przeprasza za nie swoich użytkowników:

Od premiery gra online była frustrująca, czy to ze znajomymi, czy z szerszą społecznością, ze względu na liczne problemy związane z dobieraniem graczy, łącznością i współpracą w konwojach

To naprawdę świetny gest ze strony twórców gry. Społeczność z całą pewnością to doceni i wybaczy deweloperom problemy z grą… Szczególnie, jeśli te zostaną naprawione już w kolejnej aktualizacji.