w

Twórcy Forza Horizon 5 krytykowani za zawartość z Forza Horizon 4. O co dokładnie chodzi?

Forza Horizon 5 jest uznawana za jedną z najlepszych gier w 2021 roku, lecz gracze i tak znaleźli pewne haczyki. O co chodzi?


Forza Horizon 5 jest imponującym tytułem, który ogólnie prezentuje się naprawdę dobrze. Ponadto gra nie ma bardziej znaczących problemów technicznych, które mogłyby w jakikolwiek sposób psuć wrażenia z rozgrywki.

Niestety, nie wszystko może być idealne, o czym przekonała się społeczność Forzy. Gracze znaleźli zawartość, która została odgrzana z poprzedniego wydania tej produkcji.

Jakie elementy gry zostały przeniesione z czwartej odsłony gry do piątej?

Przede wszystkim graczom rzucił się w oczy kombinezon wyścigowy (Horizon Race Suit), na którym bardzo wyraźnie widnieje logo Forza Horizon 4. Jeden z członków społeczności opublikował na ten temat wpis na Reddicie, w którym pojawiło się ponad 150 komentarzy.

Użytkownikom ewidentnie się to nie spodobało i z tego powodu zaczęli oni komentować wpis słowami, według których nie jest to jedyny taki element.

Cały post na Reddicie znajduje się pod tym linkiem. Niektóre z komentarzy są naprawdę ciekawe, zatem warto się z nimi zapoznać, biorąc jednocześnie poprawkę na to, że są to tylko słowa członków społeczności, a ci nie muszą mieć racji.