w

Gracz Forza Horizon 5 został zbanowany na 8000 lat za malowanie z KFC i Kim Dzong Unem

To być może najdłuższy ban w historii Forza Horizon 5. Gracz został zbanowany na całe 8 tysięcy lat.


W ostatnim czasie dużo mówi się o banach, które otrzymują gracze Forza Horizon 5. Spora część z nich jest przyznawana za niestosowne według regulaminu gry malowania.

Nie inaczej jest w przypadku blokady, którą członek społeczności Forzy otrzymał za całkiem kreatywne malowanie z Kim Dzong Unem, nałożonym na logo KFC. Ma ona trwać aż 8 tysięcy lat.

Jak wyglądało malowanie, za które gracz został zbanowany?

Na poniższym zrzucie ekranu można zobaczyć, jak prezentuje się malowanie. Na pierwszy rzut oka wydaje się być po prostu zabawne i raczej nie powinno naruszać regulaminu gry, lecz w rzeczywistości okazało się zupełnie inaczej. Deweloperzy z Playground Games uznali, że jest ono na tyle krytyczne, że autorowi należy się ban na zawsze… a właściwie to na 8 tysięcy lat.

Wizerunek Kim Dzong Una został nałożony na logo KFC w roli pułkownika Sandersa. Obok można zobaczyć również logo Pirelli z Pjongjangiem, czyli stolicą Korei Północnej oraz napis „Send Nukes”. Data odblokowania gracza została wyznaczona na 31.12.9999 rok, co oznacza, że gracz już nigdy nie będzie mógł usiąść za kierownicę w Forza Horizon 5.

Twórca malowania przed uzyskaniem bana podobno nie otrzymał nawet żadnego ostrzeżenia. W związku z tym społeczność jest poirytowana, ponieważ uważa, że za złamanie regulaminu w taki sposób, bez uprzedniego warna, kara jest zdecydowanie zbyt wysoka.

DołączObserwuj
Więcej z Forza