w

Beta Diablo 2 Resurrected. Jak zdobyć dostęp? Każdy odblokuje go za sprawą dropów na Twitchu

Diablo 2 Resurrected nadchodzi. Co warto wiedzieć na temat bety?


Diablo 2 jest zdecydowanie kultową produkcją, którą pamiętają przede wszystkim starsi gracze. To właśnie ten tytuł zapisał się na kartach historii gier komputerowych i stał się wzorem dla gatunku hack’and’slash.

Nie dziwi więc fakt, że Blizzard postanowił dać tej grze nowe życie i stworzyć jej remaster. Co najważniejsze – gra będzie miała współczesną oprawę graficzną i wprowadzone zostaną dodatkowe, konieczne usprawnienia. Poza tym tytuł będzie posiadał identyczny klimat sprzed wielu lat.

Istnieje szansa na nabycie wczesnego dostępu do otwartej bety

Jeden z deweloperów Diablo 2, Adam Fletcher, poinformował w mediach społecznościowych, że istnieje szansa na nabycie wczesnego dostępu do otwartej bety Diablo 2 Resurrected. Aby to zrobić, należy oglądać streamerów, którzy transmitują D2R i mają uruchomione dropy. Po 2,5h oglądania mogą oni uzyskać dostęp do gry. Wcześniej należy jednak odpowiednio ustawić swoje konto według poniższych kroków:

  • Połącz swoje konto Twitch z kontem Battle.net.
  • Oglądaj transmisje z Diablo II “z włączonymi dropami” na Twitchu przez 2,5h, w dowolnym czasie między 13 sierpnia od godziny 19:00 do 14 sierpnia godziny 21:00.
  • Odbierz drop na swojej stronie głównej Twitch Drops.
  • Wejdź na Battle.net, aby uzyskać wczesny dostęp. Tylko na komputerze z systemem Windows.

Na Diablo II: Resurrected czeka naprawdę mnóstwo osób, które pamiętają tę grę z przeszłości. Pytanie, jak popularne będą streamy z gry, skoro zaangażowano w to wszystko system dropów. Ten wcześniej bardzo pomagał, jeżeli chodzi o oglądalność.