w

Smutna wiadomość dla wszystkich, którzy czekają na Hytale, konkurenta Minecrafta

Niestety, wbrew wcześniejszym informacjom, premiera Hytale właśnie została porządnie przesunięta.


Hytale miało zrewolucjonizować podejście do „klockowego” świata znanego chociażby z Minecrafta. Wiele zwiastunów, blogów deweloperskich, animacji i zapowiedzi przełożyło się na ciągle rosnący hype.

Niestety, nadzieje graczy na szybką premierę zostały w jednym momencie przekreślone. Wiadomo, że Hytale nie wyjdzie w najbliższej przyszłości. Na szczęście twórcy podali orientacyjny rok, więc nie ma tutaj powtórki chociażby z sytuacją z Overwatch 2.

Hytale w 2023 najwcześniej

Deweloperzy udostępnili nowe nagrania prezentujące podgląd rozgrywki i wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że na premierę będzie trzeba poczekać znacznie dłużej, niż się wydawało.

Teraz mowa jest o 2023 roku i jest to ten najbardziej optymistyczny scenariusz. Możliwe więc, że Hytale ogólnie przeciągnie się jeszcze kilka ładnych lat. Nie wszystko jednak stracone.

Warto pamiętać, że tego typu produkcje często mają ogólnodostępne bety, które ciągną się latami. Możliwe, że i w tym przypadku jeszcze przed 2023 deweloperzy udostępnią wersje testowe osobom, które będą zaangażowane w tworzenie społeczności, nagrywanie filmów etc. To póki co jednak tylko życzenia, które niekoniecznie muszą się spełnić.

DołączObserwuj
Więcej z Hytale