w ,

Minecraft ma ogromny problem na horyzoncie. Hytale uruchomiło stronę logowania

Produkcja Hypixel Studios, które finalnie nawiązało współpracę z Riot Games, ma już kompletny panel logowania.


Minecraft do tej pory jest praktycznie bezkonkurencyjny. Oczywiście można tu wspomnieć o Terrari, ale to jednak dwie zupełnie różne gry. Taki stan rzeczy może się jednak wkrótce zmienić, bowiem od kilku lat wiemy o powstawaniu Hytale.

Hytale to gra tworzona przez Hypixel Studios, a na pokładzie studia znajduje się wielu specjalistów, którzy pracowali nie tylko przy League of Legendsm, ale również wielu innych tytułach Blizzarda pokroju WoW, Overwatch, HearthSton etc. I tu zaczyna się robić ciekawie.

W końcu gra ma panel logowania

Hypixel Studios jest niesamowicie znane w środowisku Minecrafta. Ich minigry są popularne praktycznie na całym świecie i to od kilku dobrych lat. Kto inny, jak nie rdzenni gracze MC potrafiliby zrobić największą konkurencję Mojangowi?

O Hytale wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale prace ciągle trwały i choć deweloperzy są aktywni w mediach społecznościowych, to nie ujawniają zbyt wiele. Do tej pory nikt nie zna daty premiery, nawet przybliżonej.

Beta może jednak ruszyć szybciej, niż się wydaje. Gracze dokopali się bowiem do strony logowania. Ta swoim klimatem bardzo mocno przypomina gry Riotu, co zdecydowanie nie dziwi. Można się spodziewać, że Hytale dołączy do całego ekosystemu Riotu i stanie się jedną z dostępnych pozycji na pasku z wszystkimi produkcjami.

http://hytale-polska.pl/

Póki co przy próbie zalogowania się wyskakuje błąd, natomiast potwierdza to tyle, że jest to już prawdopodobnie gotowe. Mamy tutaj trzy sposoby logowania:

  • Twitter,
  • Discord,
  • Google.

Niestety, choć napawa to optymizmem, to nie mówi nic konkretnego o dacie premiery lub bety. Czy faktycznie MC może czuć się zagrożone? Jak najbardziej. Mówimy tutaj o ludziach, którzy osiągali rekordy Guinnessa chociażby w największej liczbie unikalnych graczy na swoich serwerach czy ludzi online.

Jedno jest pewne, gdy Hytale wyjdzie, to narobi sporo hałasu. Można się spodziewać wielu różnych filmów na Youtube, streamów na Twitchu, a przede wszystkim wiele nowego kontentu.