w

1-levelowy Pentakill Tristany za pomocą Rocket Jumpa

Riot Games

Gracz Tristany pokazał, że można zrobić Pentakill już w pierwszych minutach gry, jeszcze przed zdobyciem 2 levela.


Na Reddicie pojawił się filmik przedstawiający Pentakilla Tristany. Nie byłoby to nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że gracz zrobił go już na 1 levelu, co nie zdarza się wyjątkowo często.

Pentakill na 1 levelu

Między graczem i jego drużyną ukrywającą się przy swoim Red Buffie a drużyną przeciwników zaszła chaotyczna wymiana. Po tym jak, drużyna otrzymała 5-osobowy podrzut od Alistara wraz z Counter Strike (E) Jaxa, które ogłuszyło zespół, sytuacja wyglądała nieciekawie.

Ale Tristana szybko zareagowała, używając umiejętności Rocket Jump (W), której cooldown resetuje się przy każdym zabójstwie i asyście. Gracz kite’ował swoich przeciwników, autoatakując i skacząc, póki nie pozostało już żadnych wrogów przy życiu.

reverse lvl 1 invade penta (bad quality idky but idc) from leagueoflegends

Pentakill zapewnił Yordlowi ponad 1500 golda, dzięki czemu był z łatwością w stanie kupić B.F. Sword, żeby zdominować fazę liniową i wysnowballować swoje prowadzenie.

ZOBACZ – Autofill w LoLu nie działa jak należy? Nie uwzględnia naszej drugiej roli

Chociaż graczowi udało się dobrze zagrać Tristaną, Yordl nie rozkwita w obecnej mecie. Postać ma 49% win rate w obecnym patchu (patrząc po Champion.gg). Inni ADC jak Jinx, Ashe czy nawet Heimerdinger chwalą się ponad 52-procentowym win rate. Sprawy te jednak mogą ulec zmianie, kiedy Riot wprowadzi 10 sezon z nowym patchem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends