11 sezon LoLa: Kiedy i o której godzinie startuje sezon 2021. Ceremonia otwarcia

League of Legends

Reklama

Sezon 2021, zwany również 11 rusza już bardzo niedługo.


Riot nie zamierza próżnować, jeżeli chodzi o ogłoszenie 11 sezonu. Okazuje się, że przygotowano specjalną ceremonię otwarcia. W oficjalnych mediach społecznościowych poinformowano, że ta wystartuje na kanale Youtube już 8 stycznia.

To właśnie w ten dzień rozpocznie się też nowy sezon. Godzina jednak nie jest jeszcze pewna i news zostanie zaktualizowany, gdy Riot ją potwierdzi.

Reklama

Ceremonia otwarcia 11 sezonu w LoLu

Reklama

Oficjalne konta społecznościowe powoli zmieniają swoje zdjęcia profilowe na takie, które nawiązują do nowego sezonu i Rell, ostatniej postaci w League of Legends.

Razem z tymi zmianami pojawiła się także zapowiedź ceremonii otwarcia.

„Przygotujcie się na transmisję na żywo z Otwarcia Sezonu 11, już 8 stycznia o 16:00!”

Data wydaje się więc pewna, to 8 stycznia 2020. Godzina jednak pozostaje zagadką. W poprzednich sezonach bywało różnie, czasami zupełnie inaczej, niżeli podawały oficjalne komunikaty Riotu. W przypadku 10 sezonu była to godzina 04:00 rano mimo tego, że w EUNE sezon miał się rozpocząć o 13:00.

Czy warto grać od razu? To już kwestia indywidualna. Niektórzy od razu rozpoczynają mecze, inni trochę czekają, aż wszyscy się “przewalą” i kolejki będą bardziej ogarnięte. Nie ma jednak dobrego, albo złego sposobu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej