w

5 najlepszych „zwierzaków”, jakie posiadają bohaterowie League of Legends

Bohaterowie League of Legends i ich towarzysze.


Kilka postaci dołączyło do Ligi wraz ze swoimi towarzyszami. Jednym pomagają w zwiększeniu mobilności, drudzy natomiast używają ich jako głównej broni. Kto ma najlepszego towarzysza, bez którego nie byłby taki silny?

5. Quinn i Valor

Podczas jednej z podróży na grób swojego brata bliźniaka — Caleba, Quinn zaatakował stwór, który mocno zranił ją od obojczyka, aż po biodro. Wiedziała, że nie wyjdzie zwycięsko z tego starcia, ale gdy miała sięgnąć po ostatnią strzałkę w kołczanie, niebieski ptak przeciął powietrze tuż przed nią i zaatakował bestię. Azurytowy orzeł, którego gatunek od dawna uważany był za wymarły, pomógł bohaterce w pokonaniu bestii.

Niestety w wyniku starcia złamał on jedno ze skrzydeł, przez co musiał zostać opatrzony i to też zrobiła elitarna zwiadowczyni z Demacii. W drodze powrotnej skrzydlaty pomocnik siedział na jej ramieniu i tak oto stali się nierozłączną parą, która niesie sprawiedliwość na polach League of Legends.

4. Malzahar i Roje Pustki

Prorok pustki ma ogromną moc przyzywania stworzeń z innego wymiaru, które stawiają się na jego wezwanie i pod jego dowództwem są w stanie zniszczyć wszystko, co stanie im na drodze. Przerażająca siła zwierzątek Malzahara zdecydowała, że znalazł się on na miejscu 4.

3. Yorick i Istoty Mgły / Mglista Dziewica

Pomimo tego, iż Istoty Mgły nie są tak silne, jak Dziewica potrafią mocno pokąsać szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy uwięzieni w klatce, a te zaatakują nas w grupie.

Główną bronią Grabarza jest natomiast wierna i nieskalana towarzyszka, która zawsze stawia się na wezwanie i z łatwością likwiduje cele, dzięki ogromnym obrażeniom, które zadaje.

2. Swain i stado kruków

Kilka lat temu, po reworku bohatera stracił on swoją wierną towarzyszkę — Beatrice, dalej widnieje ona jako jego przyjaciółka i być może jest jedną z krwiożerczego stada, które pomaga Swainowi w pożeraniu dusz swoich ofiar.

Grupa kruków, która otacza Wielkiego Generała Noxus, nadaje mu powagi i podkreśla jego potęgę.

1. Annie i Tibbers

Pomimo tego, iż Annie została dodana ponad 11 lat temu, dalej jest dzieckiem, a towarzyszący jej magiczny pluszak potrafi zmieść z powierzchni ziemi każdego, kto zaniepokoi jego właścicielkę. Ogromna siła i miłość, która łączy tę dwójkę oraz historia i popularność postawiła Dziecko Ciemności na pierwszym miejscu tej listy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends