A co gdyby Ekko naprawdę mógł cofać się w czasie?

League of Legends

Reklama

Ekko i jego umiejętność nie działa tak jak w uniwersum, a co gdyby jednak tak działała?

Reklama


Ekko jest aktualnie bardzo silny, ale jego superumiejętność nie działa tak, jak w uniwersum. Nie cofa on czasu wszystkim, a jedynie sobie. Gracze wpadli na ciekawy pomysł.

Ekko — cofam się w czasie

Wyobraźcie sobie sytuację, w której przegrywacie cały Teamfight, ale macie jednak ulta. Jedno kliknięcie i wszystko wraca do poprzedniego stanu. Możecie wszystko rozegrać od nowa i wygrać grę.

Reklama

Daje to również ogromne możliwości dla trolli. Wystarczy, że zabierzemy komuś killa, a wszystko można cofnąć. Ktoś zabrał Wam pentę? Cofamy się w czasie i… przegrywamy całą walkę, ponieważ drużyna przeciwna jest przygotowana na Wasze uderzenie z zaskoczenia. Brzmi to strasznie i zarazem ciekawie. Z tego, co nam wiadomo, Riot Games testowało kiedyś taką możliwość, ale wszystko skończyło się fiaskiem.

ZOBACZ – Niezwykle realistyczne fanarty bohaterów League of Legends

Zapewne taka umiejętność byłaby bardzo trudna do zbalansowania, a wszystko musiałoby mieć odpowiednio długie CD. Jednak dodanie do gry trybu, w którym wszystko byłoby niezbalansowane, a my moglibyśmy testować prawdziwe umiejętności bohaterów, jest czymś, co chcieliby zobaczyć gracze. Nie mówimy tutaj o czymś na stałe, ale bardziej okresowym. Taki właśnie pomysł padł w jednym z komentarzy pod postem o R Ekko i zyskał dużą popularność.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej