w

Aktualizacja 10.4 w LoLu uśmierciła Wukonga i Neeko? Nikt nie gra tymi bohaterami

Na ten moment Wukong i Neeko są najrzadziej granymi bohaterami w League of Legends


Niespodziewanie w aktualizacji z numerem 10.4 z obiegu wypadła dwójka bohaterów. Małpa i Kameleon są grani tak rzadko, że op.gg nie pokazuje ich statystyk. Gracze szukają przyczyn.

Mało kto chce grać Wukongiem i Neeko

Neeko i Wukong wypadli kompletnie z rozgrywki. Ich popularność jest na tyle mała, że najpopularniejsza strona ze statystykami bohaterów nie ma wystarczającej ilości danych, aby rozmieścić je na tier liście oraz podać inne informacje.

Nie wiadomo dokładnie, ile trzeba gier, ale dzięki stronie leagueofgraphs możemy podejrzeć ilość rozegranych meczów w przeciągu ostatnich dwóch dni.

Neeko i Wukong posiadają podobną ilość, średnio lekko ponad 5 tysięcy we wszystkich regionach. W tych najpopularniejszych około 750 na serwer. Najmniej popularny, ale już rejestrowany przez op.gg bohater, to Volibear z wynikiem ponad 8000 i prawie 1000 na serwer.

Być może właśnie w tych granicach rejestrowane są dane i już niedługo obie postacie wrócą do bazy danych.

ZOBACZ – Ile czasu spędziłem w LoLu? Jak sprawdzić?

Społeczność nie dziwi się, że Neeko jest tak nisko. Stosunkowo nowa bohaterka ma przedziwny zestaw umiejętności. Podstawowe Q i E zapewniają duży dystans i bezpieczeństwo, ale superumiejętność tworzy bardzo małe koło wokół postaci i dodatkowo ją unieruchamia.

To tak jakby Lux na swojej R-ce musiała podejść, aby zdzielić kogoś różdżką.

Pomimo tego, iż ult ma służyć tylko do obrony, jest kluczową zdolnością zapewniającą nałożenie unieruchomienia AOE i worek obrażeń.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends