w

Animacje Illaoi z League of Legends dalej nie zostały poprawione. Co jest nie tak z bohaterką?

Reklama

Problemy, z którymi Illaoi boryka się praktycznie od momentu trafienia do LoLa.

Reklama


W League of Legends regularnie pojawiają się błędy, które są mniej lub bardziej poważne. Większość z nich jest eliminowana natychmiastowo bądź też w kolejnych aktualizacjach, natomiast istnieją też takie, na które Riot nie zwraca zupełnie uwagi.

Tak też jest w przypadku tego jednego błędu, z którym gracze Illaoi muszą mierzyć się od naprawdę dawna, a twórcy zdają się go pomijać mimo tego, że nie należy on do tych bezinwazyjnych. O co chodzi?

Hitboxy u Illaoi

Illaoi, która trafiła do gry pod koniec roku 2015, na ten moment cieszy się pickrate’em rzędu 2,4%. Postać boryka się jednak z problemami dotyczącymi jej animacji praktycznie od momentu dołączenia do League. Gracze wielokrotnie zarzucali twórcom, że jej Q potrafi trafić championa, który znajduje się poza prostokątem, a E – przelecieć przez miniony.

Poniżej można przyjrzeć się filmikowi autorstwa gracza AnataBakka przedstawiającemu problem z hitboxem Q. Klip pochodzi z 2018 roku, a problem ten dalej jest aktualny.

Video

ZOBACZ – Tymi 6 postaciami z LoLa gra tak mało osób, że nie można zobaczyć ich statystyk “RIP”

Społeczność regularnie apeluje do Riotu, aby ten w końcu wyeliminował problemy bohaterki, jednak do dzisiaj nie zostały one poprawione. Patrząc na to, od jak dawna hitboxy Illaoi są nie do końca trafne, twórcy raczej nie będą ich korygowali.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends