w

Animacje Illaoi z League of Legends dalej nie zostały poprawione. Co jest nie tak z bohaterką?

Problemy, z którymi Illaoi boryka się praktycznie od momentu trafienia do LoLa.


W League of Legends regularnie pojawiają się błędy, które są mniej lub bardziej poważne. Większość z nich jest eliminowana natychmiastowo bądź też w kolejnych aktualizacjach, natomiast istnieją też takie, na które Riot nie zwraca zupełnie uwagi.

Tak też jest w przypadku tego jednego błędu, z którym gracze Illaoi muszą mierzyć się od naprawdę dawna, a twórcy zdają się go pomijać mimo tego, że nie należy on do tych bezinwazyjnych. O co chodzi?

Hitboxy u Illaoi

Illaoi, która trafiła do gry pod koniec roku 2015, na ten moment cieszy się pickrate’em rzędu 2,4%. Postać boryka się jednak z problemami dotyczącymi jej animacji praktycznie od momentu dołączenia do League. Gracze wielokrotnie zarzucali twórcom, że jej Q potrafi trafić championa, który znajduje się poza prostokątem, a E – przelecieć przez miniony.

Poniżej można przyjrzeć się filmikowi autorstwa gracza AnataBakka przedstawiającemu problem z hitboxem Q. Klip pochodzi z 2018 roku, a problem ten dalej jest aktualny.

ZOBACZ – Tymi 6 postaciami z LoLa gra tak mało osób, że nie można zobaczyć ich statystyk “RIP”

Społeczność regularnie apeluje do Riotu, aby ten w końcu wyeliminował problemy bohaterki, jednak do dzisiaj nie zostały one poprawione. Patrząc na to, od jak dawna hitboxy Illaoi są nie do końca trafne, twórcy raczej nie będą ich korygowali.