Anivia jako Untitled Goose – fanowski koncept skina do League of Legends

League of Legends

Reklama

Powstał fanowski koncept skórki do Anivii inspirowany grą Untitled Goose Game.


Motyw, który aż prosił się o zrobienie fanowskiej skórki, pojawił się także w League of Legends. W rolę złośliwej gęsi wcieliła się Anivia.

Anivia jako trollująca gęś

Untitled Goose Game to gra, która szybko znalazła fanów i rozniosła się po całym internecie. Pomysł, choć dziwny, zaciekawił i przyciągnął graczy. W końcu gra o złośliwej, trollującej innych gęsi nie jest czymś codziennym.

Patrząc na rosnącą popularność wspomnianej gęsi, nie dziwi chyba nikogo, że dość szybko powstała fanowska skórka do League of Legends. Tym bardziej, że Riot posiada w swojej kolekcji bohaterkę, która idealnie pasuje do takiej przeróbki.

Reklama
Untitled Goose Game

Na Twitterze jednej z dość znanych autorek pomysłów na skiny pojawił się obrazek z fanowską skórką do Anivii. Nebura poza narysowaniem Anivii jako bohaterki gry Untitled Goose Game, dodała też na grafice notatki, co jako złośliwa gęś trzeba zrobić.

Autor: Nebura

Plany na grę w stylu niemiłej i trollującej gęsi wyglądają następująco:

  • ukradnij swojemu junglerowi jego pierwsze blue
  • zablokuj R Kleda na rzecze
  • przeszkadzaj w przywołaniu Heralda

ZOBACZ – Fanowski koncept bohatera: Toh-Na – Goddess of the Sun

Trzeba przyznać, że skórka byłaby idealna dla wszelkiego rodzaju śmieszków i trolli. Jednak musieliby się liczyć z faktem, że nieważne jakim skinem grają, to mogliby szybko dostać za takie zachowania masę reportów. Tłumaczenie się role playowaniem raczej by nie przeszło.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej