w

Arcana Neeko to skin, który Riot powinien stworzyć. Bardzo popularna propozycja od graczy LoLa

Jedna z fanek stworzyła ciekawy koncept skórki do Neeko, który pasuje do wydanych niedawno skinów.


Społeczność League of Legends jest niesamowicie kreatywna. Wielu graczy ma nie tylko świetne pomysły, ale również posiada spore umiejętności jeśli chodzi o rysowanie, modelowanie czy ogólne projektowanie.

Jedna z fanek gry wymyśliła niedawno ciekawy pomysł na nową skórkę do sympatycznej bohaterki z LoLa – Neeko. Jak prezentuje się wspomniany koncept? Według komentujących jest naprawdę dobry.

Pomysł na skórkę – Arcana Neeko

Autorką pomysłu jest Cheese (chisi64726930), artystka z Chin, która jak sama przyznaje – jest wielką fanką Neeko z League of Legends. Artystka ma na swoim koncie naprawdę sporo fanartów z championami z tytułu od Riotu, a wśród nich pojawia się często wizerunek wspomnianej bohaterki – zarówno z jej podstawowym wyglądem, jak i w zmienionej formie, np. w postaci fanowskich skórek.

Jednym z ostatnich postów Cheese jest koncept Arcana Neeko, który nawiązuje do wydanych niedawno skinów z tej właśnie serii. Na rysunkach koncepcyjnych postaci widać charakterystyczne dla tego motywu kolory i ozdoby. Neeko, tak jak Ahri na oficjalnej skórce z tej samej serii, ma zasłonięte oczy oraz czerwony ogon, a nad jej głową widać ozdobne karty.

Artystka przygotowała nie tylko wygląd bohaterki w grze, ale również jej splash art.

Warto zwrócić uwagę, że przedstawiony wyżej koncept doczekał się własnych fanartów. Autorka pokazała je na swoim Twitterze.

Neeko ma obecnie 3 skórki (nie licząc wersji prestiżowych) – Star Guardian, Winter Wonder i Shan Hai Scrolls. Ta ostatnia została wydana ponad rok temu, ponieważ pojawiła się w grze 28 stycznia 2021 roku.

Fani bohaterki mają nadzieję, że Riot już niedługo wyda do niej coś nowego. Raczej nie będzie to skórka z serii Arcana, choć niewykluczone, że taka również powstanie w przyszłości. Po fanowskim koncepcie widać, że pomysł ma potencjał.