w

Aurelion Sol z League of Legends trafił na serwery PBE z easter eggiem, który zaskoczył graczy

Easter egg umieszczony w zestawie Aurelion Sola pokazuje, że bohater może przyzwać Lee Sina.


Od jakiegoś czasu w społeczności League of Legends głośno jest między innymi o Aurelion Solu, który otrzymuje zupełnie nowy zestaw umiejętności. Dotychczasowy skillset bohatera nie spełniał oczekiwań graczy, a twórcy nie do końca wiedzieli, co z nim zrobić, wprowadzając mniejsze lub większe poprawki, które jednak na dłuższą metę nie odbijały się na statystykach championa.

Ostatecznie projektanci postanowili spróbować na nim czegoś nowego – zapewnić mu zupełnie nowe zdolności, praktycznie tworząc Aureliona od zera, ale zachowując jego aktualny wygląd. Fani już jakiś czas temu mogli dowiedzieć się, do czego będzie zdolna odświeżona postać, a teraz mogą przekonać się sami, testując go na serwerach PBE. Dzięki opublikowaniu zmian gracze mogli również poznać ciekawy easter egg, który naprawdę się im spodobał.

Nowy Aurelion Sol już na PBE

Kosmiczny smok, którego aktualizacja została opóźniona przez problemy związane z atakiem na Riot Games, w końcu trafia na serwery testowe, na których wszyscy gracze mogą go swobodnie wypróbować.

Ponadto fani mogą również spodziewać się ujawnienia nowej skórki dla bohatera, ponieważ twórcy informowali, że otrzyma ją w 2023 roku. Wydanie nowego zestawu umiejętności może być świetną okazją, aby zaprezentować nowy element kosmetyczny.

Podczas testów na PBE graczom udało się odkryć świetnego easter egga. Naprawdę rzadko przy użyciu superumiejętności przez Storm Dragon Aurelion Sola można trafić na Lee Sina, który będzie spadającą gwiazdą miotaną przez championa.

Odświeżony Aurelion najprawdopodobniej trafi na serwery live już w patchu 13.4, którego wydanie przewidziane jest 23 lutego. Bohater straci więc trzy orbitujące dookoła niego gwiazdy, ale za to będzie mógł swobodnie przemieszczać się po mapie, zionąc ogniem. Z pewnością najciekawszym elementem jest jednak nowa superumiejętność z ogromnym polem rażenia, które w późniejszych etapach gry może objąć nawet całą mapę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends