w

Ujawniono splash art wycofanego wiele lat temu skina Karmy z League of Legends

Do sieci wyciekła grafika Bladestorm Karma – skórka, która została wycofana dawno temu.


Nie wszystkie dodatki kosmetyczne tworzone przez Riot trafiają ostatecznie do sprzedaży. Czasem zdarza się tak, że twórcy wycofują jakieś projekty, ponieważ okazały się nietrafione. Zazwyczaj społeczność nawet o tym nie wie, ponieważ produkcja przerywana jest na dość wczesnym etapie.

Nie znaczy to jednak, że nie trafiały się sytuacje, w których wycofano ogłoszone wcześniej skórki. Dobrym przykładem są Sewn Chaos Amumu i Blitzcrank. Część graczy na pewno pamięta ich prezentacje oraz to, że ostatecznie skiny nigdy nie trafiły do sklepu.

Do sieci wyciekł kolejny tego typu projekt, który został anulowany wiele lat temu. Do dziś fani bohaterki nie mieli pojęcia, że mogli dostać takiego skina. Jak wyglądała Bladestorm Karma?

Wycofana Bladestorm Karma

Na francuskim koncie League of Legends pojawiła się grafika, która przedstawia wycofanego wiele lat temu skina o nazwie Bladestorm Karma. Skórka była projektowana naprawdę dawno temu i zapewne dziś nikt by o niej nawet nie wiedział, gdyby nie wpis, który podobno był wpadką.

Oczywiście w internecie nic nie ginie, więc fani szybko porobili screeny oraz zapisali splash arta wspomnianej skórki. Tak prezentuje się Bladestorm Karma:

Po grafice widać, że powstała ona wiele lat temu i mocno odbiega od dzisiejszych standardów w League of Legends. W komentarzach wielu graczy śmieje się, że Riot znów wrzucił coś przypadkiem. Trudno tak naprawdę stwierdzić, w jakim celu opublikowano ukazanego wyżej splash arta. Nie zmienia to jednak faktu, że tego typu posty sprawiają, że wielu fanów LoLa zastanawia się, jak wiele innych skórek wycofano i czy były wśród nich prawdziwe perełki.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends