w

Autofill w League of Legends powinien być wyłączony, kiedy mamy 0 LP?

Riot Games

Wyłączenie autofilla kiedy grozi nam spadek z dywizji?


Fani League of Legends uważają, że dobieranie do pozycji, której nie zaznaczyliśmy, powinno być wyłączone w meczu, który rozstrzygnie o naszym pozostaniu w danej randze. Jednak można temu zaradzić. W jaki sposób?

Autofill powodem spadku

Wielu z nas mainuje tylko dwie linie i nie zawsze potrafimy grać tam, gdzie nas wyrzuci. Szczególnie jeżeli mainujemy solo linie, a zostaniemy przydzieleni do lasu, który jest całkowicie inny. Riot dawno temu wprowadziło ochronę przed pozycją, której nie chcemy w serii, ale gdy mamy 0 LP i następny mecz rozstrzygnie o pozostaniu, na złość może trafić się nasza najgorsza rola.

ZOBACZ – Patch 10.11 w LoLu. Kto dostanie nerfy, a kto buffy? Poznaliśmy zmiany

Pomimo tego, iż zazwyczaj mając 0 LP należy przegrać jeszcze kilka gier, są przypadki, gdzie spadek zarejestrowano już po jednym meczu. Riot prawdopodobnie nie posłucha się graczy i nie doda systemu zabezpieczającego przed autofillem, ale możemy temu zaradzić.

You should not get auto-filled if it is a game that will get you demoted from leagueoflegends

Jeżeli wyjdziemy podczas wyboru bohatera, stracimy tylko 3 Punkty Ligowe, ale nie spadniemy. Pamiętajmy jednak, że będziemy mieć 3 punkty na minusie, karę czasową, a w następnej grze dalej mamy szansę na automatyczną dowolną.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends