w

Będzie można grać solo w Clash? Riot odpowiada na prośby społeczności LoLa

Reklama

Czy w czasie Clasha będzie możliwe granie bez znajomych? Riot odpowiada.

Reklama


Clash jest świetną formą spędzania czasu w granie znajomych. Gracze tworzą drużyny i rywalizują z innymi, walcząc o ciekawe nagrody. Niestety nie każdy ma możliwość dobrania czwórki przyjaciół do teamu, dlatego niektórzy zastanawiają się czy Riot wprowadzi do gry automatyczne przydzielanie do drużyn. Takie rozwiązanie pomogłoby wszystkim, którzy chcą wziąć udział w Clashu grając solo.

Automatyczne przydzielanie graczy do drużyn w Clashu

Rioterzy są świadomi, że brak możliwości doboru znajomych do drużyny może dla wielu graczy stanowić spory problem. Społeczność wiele razy pytała o to, czy Clash otrzyma zmiany, które byłby na rękę każdemu samotnemu graczowi. RiotIAmWalrus odpowiedział na nurtujące pytania.

ZOBACZ – Drużyna LoLa pozwała dziewczynę za nazwanie graczy “autystycznymi frajerami” i chęć zniszczenia LoLa

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że jedną z głównych przyczyn uniemożliwiających grę w Clash jest brak odpowiedniej liczby współgraczy. Ale nie chcemy zacząć losowo wrzucać graczy do drużyn na Clash, ponieważ w ten sposób stałby się czymś w rodzaju zwykłej kolejki solo tyle, że z trofeami. Dlatego poszukujemy sposobów, które mogłyby pomóc wam znajdować podobnie myślących współgraczy, tak abyście mogli tworzyć na Clash drużyny sprawiające wrażenie zgranych zespołów.

W późniejszym okresie tego roku bardziej szczegółowo omówimy funkcję budowania drużyny, która będzie koncentrować się na pomaganiu w poszukiwaniu współgraczy wśród znajomych, znajomych znajomych oraz graczy, wspólnie z którymi wygrywaliście w zwykłych grach League.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends