w

Rioter podziękował graczom w nietypowy sposób za wsparcie po tym, jak został zhejtowany

Jeden z pracowników Riotu miał ostatnio dość trudny czas.


Praca nad League of Legends czasem bywa naprawdę trudna. Niektórzy nie radzą sobie z presję społeczności i zwyczajnie odchodzą. Tym razem chodzi o jednego z pracowników, który otrzymał dużą dawkę krytycznych głosów po zmianach, jakie przeprowadził na Udyrze.

Rioter podziękował za wsparcie

W usuniętym już wpisie na Reddicie znalazło się wiele osób, które wspierały pracownika Riotu i wskazywały, że Udyr po prostu potrzebuje pełnego reworku, a i takie odświeżenie umiejętności jest czymś bardzo potrzebnym.

Rioter podziękował nie tylko słowami, ale także tworząc fajną animację w samym League of Legends.

„Nie jestem zbyt dobry w słowach, więc zrobiłem małą rzecz w ramach podziękowania. Naprawdę dziękuję za wsparcie, to dla mnie wiele znaczy.”

Video

Podziękowania są małe, ale ciekawe. To duży napis „I love you all”, który wywoływany jest przez umiejętność specjalną Annie. Rioter żartował też, że czasem przez takie edytowanie skilli trudno się skupić na faktycznej pracy, bo przynosi to sporą dawkę rozrywki.

Comment
byu/Damonplay11 from discussion
inleagueoflegends

Czy taki napis może pojawić się w grze? Raczej nie ma na to szans, natomiast społeczność już od dawna prosi deweloperów, by udostępnili wersję League of Legends ze wszystkimi swoimi zmienionymi umiejętnościami. Być może kiedyś powstanie z tego coś konkretnego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends