w

Bel’Veth już za moment trafi do League of Legends. Która postać stanieje wraz z jej premierą?

Który bohater będzie miał niższą cenę po premierze nadchodzącej do League of Legends Bel’Veth?


Premiery nowych bohaterów League of Legends są powiązane z obniżkami cen starszych postaci, które znajdowały się w grze od dłuższego czasu.

W teorii przecena dotyka zawsze najstarszego bohatera z poszczególnego przedziału cenowego, jednak czasami schemat Riotu może wprowadzić w zakłopotanie. Który champion tym razem będzie miał obniżoną cenę wraz z wydaniem Bel’Veth?

Która postać potanieje?

Riot przyzwyczaił fanów do tego, że podczas premiery nowego bohatera jeden z tych starszych zmienia swoją cenę o jeden próg. Bel’Veth ma trafić na serwery live już w aktualizacji 12.11, której data wydania przewidziana jest na 8 czerwca, czyli jutro.

Zgodnie z rozpiską championów tym razem swoją cenę zmieni Illaoi. Bohaterka trafiła na do League of Legends 24 listopada 2015 roku i aktualnie jest najstarszą postacią w stawce, która kosztuje 6300 Niebieskiej Esencji. Nowa cena Illaoi będzie wynosiła 4800 NE oraz 880 RP.

Co trzecia premiera wpływa również na cenę postaci, która kosztuje 4800 esencji. Tym razem jednak zmiana dotknie wyłącznie bohaterki, której cena to 6300 NE.