w

Błąd z blokowaniem kamery zostanie naprawiony w 9.23. Riot Games dalej zmaga się z innymi błędami

Odnaleziono przyczynę błędu z blokowaniem kamery, teraz czekamy na naprawę innych błędów.


Riot Games od kilku dni, jak nie tygodni zmaga się z błędami. Jeden z nich udało się naprawić.

Problemy League of Legends

Minimalizowanie gry, blokada kamery czy zacinanie się gry. Moi znajomi ostatnio narzekają na spadki FPSów z 200 nawet do 3! Pomimo tego, że czasami jest to wina innych oprogramowań, raczej ciężko jest złapać wirusa na kilku komputerach i to w tym samym czasie.

Tym razem nie chodzi jednak o spadki FPSów, ale o inne problemy, które dotykają ogromnej ilości graczy. Dwie aktualizacje temu zaczął występować błąd z minimalizacją gry, podczas używania przycisków na myszy. Dalej nie został naprawiony.

To samo dotyczy się blokowania kamery, ale na całe szczęście przyczyna tego błędu została odnaleziona i zostanie naprawiona w aktualizacji 9.23!

ZOBACZ – Rewolucja prestiżowych skinów. Będą wyjątkowe w stylu Ultimate

Najgorszy z tych wszystkich jest problem z wczytaniem się do gry. Informowaliśmy Was, że występuje i lepiej jest pilnować kółeczka od naszego pingu. Riot Games dalej walczy i prosi graczy o pomoc, więcej o akcji możecie przeczytać w tym artykule.

Miejmy nadzieję, że pracownicy szybko znajdą rozwiązanie problemów, najgorsze czym może być, jest przegranie z winy błędów gry, a nie lepszych umiejętności przeciwnika.