w

Bohaterowie LoLa, którzy od dawna nie otrzymali skina, dostaną nieco lepsze skórki

Riot ogłosił, że postacie, które od dawna czekają na skina, otrzymają w tym roku więcej uwagi.


Część graczy League of Legends często narzeka, że ich ulubieni bohaterowie są pomijani w temacie nowych skórek. Nie ma się co dziwić, bywa, że dany champion czeka na skina kilka lat. Patrząc na to pod względem popularności danej postaci, sprawa jest dość oczywista – skórki dla najpopularniejszych bohaterów lepiej się sprzedają. Jednak Riot nie zapomniał całkowicie o tych mało lubianych lub niszowych postaciach.

Lepsze skiny dla zapomnianych bohaterów

Większość graczy nie lubi czekać na nowe skórki dla swoich ulubionych bohaterów. Bywa, że frustrację wywołuje oczekiwanie przez rok, a co dopiero jeśli dana postać czeka na skina aż 5 lat. Po takim czasie mainy danego championa liczą na naprawdę świetnego skina. Riot o tym wie, co podkreślił w jednej ze swoich wypowiedzi Meddler:

Jeśli chodzi o temat lepszych skinów, w tym roku mamy na celowniku szereg bohaterów, którzy byli pomijani przez dłuższy czas. Dla części z nich skórki zostały już wydane, a dla reszty zostaną w drugiej połowie tego roku. Następnie pod koniec roku podsumujemy nasze działania i przemyślimy to, co wypaliło, a co nie.

To, że niektórzy bohaterowie nie otrzymali skórki od wielu lat, jest dość oczywiste. Graczom na myśl przychodzi zapewne Skarner, Kalista czy Shyvana (w przypadku tych postaci czas oczekiwania wynosi czasem więcej niż 4 lata). Jednak niektórzy zastanawiają się, jak sytuacja wygląda w przypadku Nautilusa. W 2020 roku otrzymał skina Conqueror po około 4 latach oczekiwania. Nie każdemu to odpowiadało, dlatego gracze zapytali Riotera, czy bohater ma szansę na jeszcze jedną skórkę.

ZOBACZ – Kolejny odcinek opowieści z Runeterry od Riot Games. Tym razem o Leonie i Dianie

To, kto dostanie skórkę Conqueror, nie ma żadnego związku ze standardowymi skinami. Biorąc to pod uwagę, Nautilus może dalej otrzymać zwykłą skórkę, patrząc na to, jak dawno otrzymał ostatniego skina.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends