w

Kolejny odcinek opowieści z Runeterry od Riot Games. Tym razem o Leonie i Dianie

Na kanale Youtube pojawił się kolejny odcinek opowiadający historie bohaterów z LoLa.


Od momentu ujawnienia gry karcianej bazowanej na League of Legends na kanale Youtube co jakiś czas pojawiają się historie animowane przedstawiające losy bohaterów znanych z gry. Graczom przyszło już poznać historie z miejsc takich jak między innymi Freljord, Ionia czy Piltover. Tym razem jest to góra Targon.

Animacja pokazująca historię dwóch bohaterów

Głównymi postaciami animacji są zakochani w sobie Lunari i Solari.

Pod osłoną ciemności zaćmienia młoda zwiadowczyni Lunari ucieka z niewoli ze swoim kochankiem Solari. Oboje decydują się na zawsze opuścić Targon.

Zarówno klan słońca, jak i księżyca ruszają w poszukiwania, aby odnaleźć zbiegów, a w pewnym momencie dochodzi do spotkania dwóch sióstr znanych graczom z League of Legends.

Video

ZOBACZ – Riot pokazuje, jak pierwotnie wyglądała mapa do trybu ARAM w League of Legends

Mimo że strażnicy z klanu słońca skłonni byli zabić zbiega, to Leona w ostatniej chwili starała się go powstrzymać. Po tym, co ujrzała Leona wraz z Dianą, nie miały ochoty ze sobą walczyć.

Film okazał się niespodzianką dla fanów, którzy przyznają, że nie spodziewali się kolejnego filmu opowiadającego historię bohaterów. Ostatnie pojawiały się w stosunkowo krótkim odstępie czasu, a na ten gracze musieli czekać naprawdę długo. Czy jest jednak szansa, że pojawi się ich więcej? Raczej tak. Twórcom zostało ukazanie jeszcze innych rejonów jak na przykład Pustka, choć nie wiadomo, ile czasu przyjdzie czekać fanom na kolejną animację.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends