w

Buff jungli osłabia Iverna. Riot Games: „I tak był za silny”

Reklama

Nowa jungla osłabia Iverna, Riot Games uważa, że to dobrze.

Reklama

Nowa aktualizacja przyniosła poprawę zdobywanego doświadczenia w lesie. Okazało się jednak, że buffy osłabiły Iverna. Jakim cudem?

Ivern osłabiony

Jeżeli nie słyszeliście o nowych zmianach w dżungli, na początku warto, jest przeczytać ten artykuł, aby uzupełnić wiedzę.

Głównie zmiany doczekały się skalniaki, które obecnie dają dużo więcej. Niestety dla Iverna, którego umiejętność pozwala zebrać tylko dwa duże potwory, zmiany nie są dobre. Riot Games postanowiło osłabić dużego kruga i wzmocnić pozostałe, co więc to daje Ivernowi?

Poprzednio Ivern zgarniał za wyczyszczenie golemów 70 EXP i 75 sztuk złota. Teraz zgarnie jedynie 55 EXP i 55 złota. Spore osłabienie, a jeżeli pod uwagę weźmiemy fakt, że dla innych junglerów późniejsze, mniejsze potworki dają więcej złota i doświadczenia, jest to solidny nerf.

ZOBACZ –  Ogromny nerf Swaina na PBE? Riot uspokaja graczy i wyjaśnia zmiany

Jak podaje jeden z pracowników, wszyscy bardzo dobrze wiedzą, że zmiana przynosi osłabienia dla strażnika lasu. Natomiast jak uważa dział balansu, Ivern posiada aktualnie i tak za duże winratio w wysokich dywizjach i dlatego nie otrzyma żadnego wynagrodzenia za te straty.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends