w

Buffy Shena w patch 10.15 nie podobają się graczom League of Legends, nawet tym, którzy go mainują

Społeczność narzeka na wzmocnienie Shena w aktualizacji 10.15.


Niedawno dowiedzieliśmy się jakie zmiany planuje deweloper na nadchodzący 22 lipca patch 10.15. Niespodziewanie okazało się, że wzmocniony zostanie jeden z TOPlanerów, który według użytkowników trzyma się naprawdę dobrze. Pomimo tego, iż buff dotyczy tylko tarczy, gracze nie widzą w tym sensu i uważają, że teraz bohater stanie się przepotężny i będzie OP.

Wzmocnienie Shena

Istotną umiejętnością, którą posiada Shen, jest pasywka. Po użyciu skilli generuje ona sporą ilość tarczy, która pozwala na przyjęcie kilku ciosów, tym samym zwiększając szansę na przetrwanie walki lub wymiany. Riot Games stwierdziło jednak, że wartość jej nie jest wystarczająca i postanowiono nieco podrasować Strażnika.

  • Ki Barrier (P)
    • Wartość tarczy zwiększona z 50-101 do 70-121 punktów.

ZOBACZ – Wcześniejszy opis patcha 10.15 w LoLu. Szczegółowe buffy i nerfy postaci

Pod wpływem pytań od zdziwionych i nieco oburzonych graczy jeden z pracowników studia postanowił wyjaśnić przyczynę tych zmian. Okazało się, że chętnie wybierany w wysokich dywizjach toplaner ma być konkurencją dla dominującego Ornna.

Użytkownicy już spekulują na temat Patcha 10.16, w którym według przewidywań Riot Games przywróci Shena do poprzedniego stanu twierdząc, iż miał zbyt dobre wymiany na linii.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends